“Спільна Перемога”, як ініціатор створення Громадської ради з питань культури , молоді та спорту України – продюсер проекту “Площа Слави” біля Палацу спорту України. Разом з ТРЦ “Gulliver», ми створили нове туристичне місце на мапі Києва. На площі вжее запалали зірки відомим українським діячам культури та спорту: Лобановському, Борзову, Блохіну, Шевченко, Дерюгтній, Клочковій, Абраменку, Білодід, Турчиним, Ларисі Кадочниковій, Скрябіну, Богдану Ступці, Аді Роговцівій та іншим видатним українцям.
Авторська шоу програма, що демонструє синергію спорту та мистецтва. Проходить щоквартально вцентрі міста – ТРК “Гулівер”
Вже були представлені–Чарлідінг, Середньовічний-ліцарський бій, Циркове мистецтво, Спортивний пол денс, йога.
Створення безпрецендентного, першого в Україні заходу в підтримку Національної Олімпійської збірної України. За ініціативи ГО «Спільна Перемога» був створений абсолютно прозорий, заохочувальний фонд для майбутніх призерів та чемпіонів Олімпійських ігр. Захід підтримли: Міністрерство молоді та спорту, МОК, Голова профільного комітету ВР , медіа та соціально-відповідальний бізнес.
Задіяна формула дозволила задовольнити інтереси всіх учасників проєкту:
Пройшла подібна акція попередній. Серед тих, хто долучився були «Київзеленбуд» -створили першу велику квіткову клумбу Олімпійського чемпіона, а також з ювелірами започаткували традицію вручення «Перстеня Олімпійського чемпіона»
Створивши умовний клуб Олімпійських чемпіонів.
Турнір, що започатковано та проводиться «Спільною Перемогою» , де задіяні найсильніших спортсмени ( завжди 3-5-ть чемпіонів світу) та сучасні технології. Вважається найкращим турніром на теренах України.
Співорганізатор турніру. Участь прійняли представники 32-х країн світу. Україна виборола 1-е командне місце. Серед почесних гостей: Президенти України, Президент всесвітньої федерації Кікбоксингу, Мер Києва, Міністр спорту, відомі спортсмени…
Захід пройшов за підтримки Мін.спорту, Мін.Інформаційної політики, МІн.оборони, КМДА та низки громадських організацій. Захід зібрав близько 5-ти тис.глядачив та мав шалену медійну підтримку
Вигравши змагання «Містер Олімпія» та «Арнольд класік» в США. Увійшовши до книги рекрдів Гінеса та України. Перший приклад в Україні, коли приватна спортивна агенція вивела спортсменку на найвищий рівень в світі, без жодної фінансової підтримки з боку держави та без існування в країні профільної федерації.
С.П. виступає співорганізатором щорічної номінації визнання найкращих спортсменів та тренерів року.
Авторська програма Громадської ради з питань культури, молоді та спорту України, РМК «Спільної перемоги», що виходить в партнерстві з «Фабрика 69» та в сучасному форматі розповідає про новини спорту, знайомить з відомими українськими спортсменами та керманичами галузі.
Разом з ГО «Родина небесної Сотні» та Міністерством молоді та спорту проводить щорічну номінацію відзначаючи номінантів в 3-х категоріях.
Під час передачи про важке життя паролімпійки , в прямому ефірі на ICTV, разом з Міністром молоді та спорту та представником будівельної компанії, сюрпризом, вручили спортсменці паролімпійці ключи від нової квартири.
Виступили співорганізаторами, за сприяння Міністра закордонних справ, заключного київсько етапу світової подорожи всесвітньо відомого мандрівника на інвалідному візку, що проїхав з українським прапором шляхом Олімпійського вогню, 6-ть континенті, 29-ть країн, 56 міст.
Організовано 1-й Міжнародний Форум Спортивної Медицини та Реабілітації. Форум став новою платформою, на якій відбулася продуктивна комунікація українських та міжнародних фахівців галузі.
Ініціціювали та організували першу поїздку поранених на сході країни воїнів АТО до штаб- квартири НАТО в Брюсселі та на військову базу в Нідерландах. Подорож відбулася за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, В.О. Голови місії НАТО в Брюсселі, МІністерства молоді та спорту України та Уповноваженого Представника України при ЄС.
Виступили офіцийним співорганізатором форуму, що проводило Міністерство молоді та спорту за розпорядженням Кабінету Міністрів.
Перемогли в конкурсі проектів Альянсу (Брюссель) на святкування в 70-ї річниці НАТО. Розробка та реалізація перетворення Європейської площі в центрі Кієва на площу НАТО . Урочисте відкриття композиції біля «Українського Дому» відбулося за участі заступника Держсекретаря НАТО, Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, послів Кананади, Англії та низки інших поважних гостей.
Організували фінальну частину голосування на сайті Білого дому (США) за звільнення Олега Сенцова. За 3-ри дні вдалося зібрати 100 000 голосів.
Започаткували відзнаку “Посол громадської дипломатії”- першими її отримав видатний художник Іван Марчук та Президент професійної ліги боксу Михайло Зав’ялов.
Сприяння в проведенні виставки найвідомішого художника України Івана Марчука в Європарламенті.Брюссель.під час голосування за надання Україні безвізового режиму.
Організація виставок західних та українських митців.
Організація церемонії вручення Ордену Свободи художнику Івану Марчуку, за участі МІністра культури України.
Розробка та встановлення в центральних парках столиці низки сучасних, креативних архитектурних форм, які мають нагороди та занесені до Книги рекордів України.
Трансляція всіх заходів шла на ID Fashion TV
Випуск книжок «АТОБАЙКИ» та «Фронтові байки» на замовлення Міністерсва інформаційної політики України. Росповсюдження серед військових частин в зоні АТО.
Автор книги Бульба Володиммир- співзасновник ГО «Спільна Перемога»
Та ГО «Громадська рада з питань культури, молоді та спорту України».
Реалізовано унікальний проект «ТОЙ, ХТО БІЖИТЬ МІСТОМ», герой якого Олег Григорович Шекера — професор, доктор медичних наук, Заслужений лікар України, протягом всього свого життя не тільки займається бігом на довгі дистанції, але й вже багато років допомагає людям усвідомити те, що здоровий спосіб життя – це не абстракція, а гідна ціль сучасної людини. Ще один герой проекту – стародавній Київ, всі до одної вулиці якого, на протязі року, Олег Шекера пробіг. Паралельно знімав та розповідав про історію вулиць та їхні назви, склавши свій літопис древньої столиці
Обговорення створення, на базі “Громадської ради з питань культури, молоді та спорту України” механізму в дії реального народовладдя.
Просування українського культурного контенту у світі. Громадська, культурна дипломатія в дії – як одна з ланок формування позитивного іміджу країни. Розробка та реалізація сучасних, креативних заходів з інформування про українців, які досягли успіхів, та світове визнання, як про тих, що мешкають в Україні, так і про тих, що мають українське коріння, але є громадянами інших країн. Запрошення до України таких особистостей, організація різних заходів за їх участю, сприяння організації заходів з відомими українцями за кордоном.
Реалізація міжнародного інформаційно-просвітницького, пізнавального проєкту, в роботі якого вже дали згоду брати участь багато авторитетних істориків, етнографів, учених з різних країн світу. Це можливість створити на своїй території інформаційний ресурс, який об’єднує 13 незалежних країн і здатний в досить короткі терміни привернути увагу глядачів усього світу. Проєкт також сприяє вирішенню проблеми російськомовного мовлення. Більшість країн вже дали згоду на долучення до проекту.
За мотивами книги «АТОБАЙКИ», було знято пілотну серію нового художнього серіалу, Триває пошук ТВ каналу для запуску серіалу.
Триває пошук партнерів та ТВ каналів для зйомки унікального анімаційного серіалу за авторським сценарієм Володимира Бульби, розробленним спільно з Центром інформації та документаціх НАТО , «Спільна перемога продакшн» та «Сахалтуєв продакшн».
Ідея здобуття Україною Нобелівської премії залишатиметься примарним проектом без чіткої та налагодженої співпраці між Шведської академію у Стокгольмі та Україною. Наразі, наприклад, члени Комітету з літератури не мають інформації про новинки української літератури, про переклади української літератури європейськими та іншими світовими мовами. Важливо надсилати хоча б 4 рази на рік квартальники, щоб інформувати 5 членів Комітету в галузі літератури про найважливіші здобутки. В Латвії, Польщі, Росії та ін. таку функцію виконують відділи й департаменти в Інститутах літератури при Академії наук, які мають державне фінансування У нас поява такого відділу в структурі НАНУ, що має складні реорганізаційні проблеми, навряд чи піде на користь. Важливо провести зустріч Президента України з Королем Швеції, який виконує функції патрона Шведської академії наук, для підписання меморандуму про відкриття в Україні офісу або центру Нобелівського комітету, який займався б координуванням цього процесу й інформуванням Нобелівського комітету про важливі літературні твори, формуючи круглі столи в Стокгольмі за участю експертів Нобелівського комітету, просуваючи українську літературу в Нобелівському комітеті через залучення міжнародних літературних експертів і критиків. Є домовленість із членом Нобелівського комітету з літератури, про сприяння зі свого боку. Важливо на дипломатичному рівні провести зустріч Президента України в Стокгольмі з порушенням питання про інтенсифікацію співпраці між Україною та Нобелівським комітетом. Було б важливо запросити членів Нобелівського комітету в Україну. Центр у Києві мав би видавати матеріали англійською мовою, у яких було б зібрано дані про вартісні твори, про особливості літературного процесу в Україні та міжнародні контакти, переклади творів мовами світу. Це сприяло б розробці конкретної програми для здобуття Україною Нобелівської премії, зокрема з літератури.