Раніше розпочаті та реалізовані проекти:

ПЛОЩА СЛАВИ

“Спільна Перемога”, як ініціатор створення Громадської ради з питань культури , молоді та спорту України  – продюсер проекту “Площа Слави” біля Палацу спорту України. Разом з ТРЦ “Gulliver»,  ми створили нове туристичне місце на мапі Києва. На площі вжее запалали зірки відомим українським діячам культури та спорту: Лобановському, Борзову, Блохіну, Шевченко, Дерюгтній, Клочковій, Абраменку, Білодід, Турчиним, Ларисі Кадочниковій, Скрябіну, Богдану Ступці, Аді Роговцівій та іншим видатним українцям. 

SPORT&ART

Авторська шоу програма, що демонструє синергію спорту та мистецтва. Проходить щоквартально вцентрі міста – ТРК “Гулівер”

Вже були представлені–Чарлідінг, Середньовічний-ліцарський бій, Циркове мистецтво, Спортивний пол денс, йога.

СПІЛЬНА ОЛІМПІЙСЬКА ПЕРЕМОГА-БРАЗИЛІЯ

Створення безпрецендентного, першого в Україні заходу в підтримку Національної Олімпійської збірної України. За ініціативи ГО «Спільна Перемога»  був створений абсолютно прозорий, заохочувальний фонд для майбутніх призерів та чемпіонів Олімпійських ігр. Захід підтримли: Міністрерство молоді та спорту, МОК, Голова профільного  комітету  ВР , медіа та соціально-відповідальний бізнес.

Задіяна формула дозволила задовольнити інтереси всіх учасників проєкту:

  • Державні інституції отримали позитивний імідж
  • Медіа- цікавий, креативний матеріал для висвітлення, з участю високопосадовців та олімпійських чемпіонів.
  • Бізнес— медіа проявлення , як соцально-відповідальні організації, можливість, донести інформацію про свою компанію, особисто вручити свій приз олімпійцям під час урочистої церемонії нагородження.
  • Призери Олімпіади— отримали коштовні та цікаві призи від нащої громадської ініціативи, під час публічного розіграшу безкоштовної лотареї  серед призерів олімпіади. Серед призів: 20 000 доларів кожному олімпійському чемпіону, автомобіль тайота, однокімнатна квартира, нобори коштовної битової техніки, поїздка до Лондона …
Спільна Олімпійська Перемога. Корея

Пройшла подібна акція попередній. Серед тих, хто долучився були  «Київзеленбуд» -створили першу велику квіткову клумбу Олімпійського чемпіона, а також  з ювелірами започаткували традицію вручення «Перстеня Олімпійського чемпіона»
Створивши умовний клуб Олімпійських чемпіонів.

Щорічний турнір з армреслінгу – «Olimpiа Open Cup»

Турнір, що започатковано та проводиться «Спільною Перемогою» , де  задіяні найсильніших спортсмени ( завжди 3-5-ть чемпіонів світу) та сучасні технології. Вважається найкращим турніром на теренах України.

Проведення першого чемпіонату світу в незалежній Україні з Кікбоксингу.

Співорганізатор турніру. Участь прійняли представники 32-х країн світу. Україна  виборола 1-е командне місце. Серед почесних гостей: Президенти України, Президент всесвітньої федерації Кікбоксингу, Мер Києва, Міністр спорту, відомі спортсмени…

Проведення в Палаці Спорту України перших всеукраїнських змагань з кросфіту серед поранених воїнів АТО   

Захід пройшов за підтримки Мін.спорту, Мін.Інформаційної політики, МІн.оборони, КМДА та низки громадських організацій. Захід зібрав близько 5-ти тис.глядачив та мав шалену медійну підтримку

Спортсменка агенції «Спльна Перемога»  Ольга Лящук, отримала звання найсільнішої жінки планети

Вигравши змагання «Містер Олімпія» та «Арнольд класік» в США. Увійшовши до книги рекрдів Гінеса та України. Перший приклад в Україні, коли приватна спортивна агенція вивела спортсменку на найвищий рівень в світі, без жодної фінансової підтримки з боку держави та без існування в країні профільної федерації.

«Спортивне сузір’я року»

С.П.  виступає співорганізатором щорічної номінації визнання найкращих спортсменів та тренерів року.

«Спортивний диванчик»

Авторська програма Громадської ради з питань культури, молоді та спорту України, РМК «Спільної перемоги», що виходить в партнерстві з «Фабрика 69» та в сучасному форматі розповідає про новини спорту, знайомить з відомими українськими спортсменами та керманичами галузі.

«Відзнака Родини Небесної Сотні»

Разом з ГО «Родина небесної Сотні» та Міністерством молоді та спорту проводить щорічну номінацію відзначаючи номінантів в 3-х категоріях.

Квартира для паролімпійки

Під час передачи про важке життя паролімпійки , в прямому  ефірі на ICTV,  разом з Міністром молоді та спорту та представником будівельної компанії, сюрпризом, вручили спортсменці паролімпійці ключи від нової квартири.

Микола Подрізан

Виступили співорганізаторами, за сприяння Міністра закордонних справ,    заключного київсько етапу світової подорожи всесвітньо відомого мандрівника на інвалідному візку, що проїхав з українським прапором шляхом Олімпійського вогню, 6-ть континенті, 29-ть країн, 56 міст.

Sport Medicine Forum

Організовано  1-й Міжнародний Форум Спортивної Медицини та Реабілітації. Форум став новою платформою, на якій відбулася продуктивна комунікація українських та міжнародних фахівців галузі.

Візит до штаб-квартири НАТО

Ініціціювали та організували першу поїздку поранених на сході країни воїнів АТО до штаб- квартири НАТО в Брюсселі та на військову базу в Нідерландах.  Подорож відбулася за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, В.О. Голови місії НАТО в Брюсселі, МІністерства молоді та спорту України та Уповноваженого  Представника України при ЄС.

Всеукраїнський молодіжний форум з питань вступу України в НАТО

Виступили офіцийним співорганізатором форуму, що проводило Міністерство молоді та спорту за розпорядженням Кабінету Міністрів.

Святкування 70-ї річниці НАТО

Перемогли в  конкурсі проектів Альянсу (Брюссель) на святкування в 70-ї річниці НАТО. Розробка та реалізація перетворення Європейської площі в центрі Кієва на площу НАТО . Урочисте відкриття композиції біля «Українського Дому»  відбулося за участі заступника Держсекретаря НАТО, Віце-прем’єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, послів Кананади, Англії та низки інших поважних гостей.

Голосування на сайті Білого Дому

Організували фінальну частину голосування на сайті Білого дому (США) за звільнення Олега Сенцова. За 3-ри дні вдалося зібрати 100 000 голосів.

Відзнака “Посол громадської дипломатії”

Започаткували відзнаку “Посол громадської дипломатії”- першими її отримав видатний художник Іван Марчук та Президент професійної ліги боксу Михайло Зав’ялов.

Виставка в Європарламенті

Сприяння в проведенні виставки найвідомішого художника України Івана Марчука в Європарламенті.Брюссель.під час голосування за надання Україні безвізового режиму.

Виставки в Лаврській дзвіниці

Організація  виставок західних та українських митців.

Орден Свободи

Організація церемонії вручення  Ордену Свободи  художнику Івану Марчуку, за участі  МІністра культури України.

Паркове мистецтво

Розробка та встановлення в центральних парках столиці низки сучасних, креативних архитектурних форм, які мають нагороди та занесені до Книги рекордів України.

Street fashion
  • Розробка концепції та проведення першого в Україні вуличного показу мод під час свядкування дня Києва.
  • Концепція та організація на день Незалежності України, першого показу мод на пішоходному мосту,  символічно з’єднав Україну.
  • Розробка концепції та проведення першої подібної калоборації. Показ високої моди, де в одязі ожили картини всесвітньо відомого українського художника івана Марчука.

Трансляція всіх заходів шла  на  ID Fashion TV

«АТОБАЙКИ»

Випуск книжок «АТОБАЙКИ» та «Фронтові байки»  на замовлення Міністерсва інформаційної політики України. Росповсюдження серед військових частин в зоні АТО.

Автор книги Бульба Володиммир- співзасновник ГО  «Спільна Перемога»

Та ГО «Громадська рада з питань культури, молоді та спорту України».

«Той,хто біжить містом»

Реалізовано унікальний проект «ТОЙ, ХТО БІЖИТЬ МІСТОМ», герой якого Олег Григорович Шекера — професор, доктор медичних наук, Заслужений лікар України, протягом всього свого життя не тільки займається бігом на довгі дистанції, але й вже багато років допомагає людям усвідомити те, що здоровий спосіб життя – це не абстракція, а гідна ціль сучасної людини. Ще один герой проекту – стародавній Київ, всі до одної вулиці якого, на протязі року, Олег Шекера  пробіг. Паралельно знімав та розповідав про історію  вулиць та їхні назви, склавши свій літопис древньої столиці

Проекти та напрямки в стадії реалізації:

Розвиток громадської, культурної дипломатії.

Обговорення створення, на базі “Громадської ради з питань культури, молоді та спорту України” механізму в дії реального народовладдя.

«Ukraine in the world»

Просування українського культурного контенту у світі. Громадська, культурна дипломатія в дії – як одна з ланок формування позитивного іміджу країни. Розробка та реалізація сучасних, креативних заходів з інформування про українців, які досягли успіхів, та світове визнання, як про тих, що мешкають в  Україні, так і про  тих, що мають українське коріння, але є громадянами інших країн. Запрошення до України таких особистостей, організація різних заходів за їх участю, сприяння організації заходів з відомими українцями за кордоном.

The Slavic Global TV  (SGT)  

Реалізація міжнародного інформаційно-просвітницького, пізнавального проєкту, в роботі якого вже дали згоду брати участь багато авторитетних істориків, етнографів, учених з різних країн світу. Це можливість створити на своїй території інформаційний ресурс, який об’єднує 13 незалежних країн і здатний в досить короткі терміни привернути увагу глядачів усього світу. Проєкт також сприяє вирішенню проблеми російськомовного мовлення. Більшість країн вже дали згоду на долучення до проекту.

Створення сучасного спортивного інформаційного контенту  (інтернет-канал, передача на ТВ)
Сприянння появі Музея Івана Марчука
Запровадження на державному рівні Дня українського боксу
Серіал «АТОБАЙКИ»

За мотивами  книги    «АТОБАЙКИ», було знято пілотну  серію нового художнього серіалу, Триває пошук ТВ каналу для запуску серіалу.

«А шо там в НАТО?»

Триває пошук партнерів та ТВ каналів для зйомки унікального анімаційного серіалу за авторським сценарієм Володимира Бульби, розробленним спільно з Центром інформації  та документаціх НАТО ,  «Спільна перемога продакшн» та «Сахалтуєв продакшн».

Відкриття в Україні офісу Нобелівського комітету.

Ідея здобуття Україною Нобелівської премії залишатиметься примарним проектом без чіткої та налагодженої співпраці між Шведської академію у Стокгольмі та Україною. Наразі, наприклад, члени Комітету з літератури не мають інформації про новинки української літератури, про переклади української літератури європейськими та іншими світовими мовами. Важливо надсилати хоча б 4 рази на рік квартальники, щоб інформувати 5 членів Комітету в галузі літератури про найважливіші здобутки. В Латвії, Польщі, Росії та ін. таку функцію виконують відділи й департаменти в Інститутах літератури при Академії наук, які мають державне фінансування У нас поява такого відділу в структурі НАНУ, що має складні реорганізаційні проблеми, навряд чи піде на користь. Важливо провести зустріч Президента України з Королем Швеції, який виконує функції патрона Шведської академії наук, для підписання меморандуму про відкриття в Україні офісу або центру Нобелівського комітету, який займався б координуванням цього процесу й інформуванням Нобелівського комітету про важливі літературні твори, формуючи круглі столи в Стокгольмі за участю експертів Нобелівського комітету, просуваючи українську літературу в Нобелівському комітеті через залучення міжнародних літературних експертів і критиків. Є домовленість із членом Нобелівського комітету з літератури, про сприяння зі свого боку. Важливо на дипломатичному рівні провести зустріч Президента України в Стокгольмі з порушенням питання про інтенсифікацію співпраці між Україною та Нобелівським комітетом. Було б важливо запросити членів Нобелівського комітету в Україну. Центр у Києві мав би видавати матеріали англійською мовою, у яких було б зібрано дані про вартісні твори, про особливості літературного процесу в Україні та міжнародні контакти, переклади творів мовами світу. Це сприяло б розробці конкретної програми для здобуття Україною Нобелівської премії, зокрема з літератури.

Проекти партнерів:

Monster Truck

UA НОВА ХВИЛЯ 2020