Національна громадська платформа

Спільна Перемога

Cучасний, дієвий формат, що демонструє новий підхід до  співпраці, між громадськістю, державними органами влади, медіа та бізнесом. Реалізація проектів спортивного, культурного, соціального, національно-патріотичного спрямування.

Мета платформи:

Створення потужного громадського  руху під брендом  «Спільна Перемога», що спирається на активний громадський  ресурс в країни, шляхом залучення якомога найбіьшого кола організацій та окремих авторитетних гром. діячив до спільної  реалізації власних програм, або  шляхом підтримки напрацювань партнерів, лобіювання та просування знакових для країни проектів, сприяння створенню іміджу України, як сучасної, креативної європейської країни.

«Спільна перемога» має в активі низку знакових  реалізованих проектів культурного, спортивного, соціального напрямку, проекти, які сприяли іміджу держави та її авторитету, як в Україні так і поза  її межами.

Структура громадської платформи:

Громадська організація «Спільна Перемога»

Започаткована в 2014 році, на даний час,  має всі ознаки  Національної, рухаючись в напрямку розвитку громадської дипломатії в країні, успішно   реалізуючі знакові проекти в секторах культури та спорту.

Креативна маркетингова агенція «Спільна Перемога»

Одна знебагатьох агенцій в країні, що сучасно та фахово працює з професійними спортсменами.

Продакшн «Спільна Перемога»

Розроблена та успішно регулярно виходить авторська програма про спорт «Спортивний диванчик»

Знято першу пілотну серію художнього серіалу «АТОбайки».
Тривають перемовини з ТВ каналами про запуск серіалу на екрани. Серіал знято за мотивами книги «АТОБАЙКИ» -автор Володимир Бульба.

Розочата підготовка до зйомок художнього фільму «Межа забуття», що виграв конкурс в Держкіно .

Агенція представляє інтереси 3-х олімпійських чемпіонів

Олена Підгрушна

Капітан олімпійської збірної

Олександр Абраменко

Єдиний олімпійський чемпіон з зимових видів спорту

Яна Клочкова

Єдина 4-х разова олімпійська чемпіонка

Ольга Лящук

Найсильніша жінка планети

Володимир Оснік

Містер Всесвіт з фітнесу

Анна Мірон 

Чемпіонка світу з фітнесу

Засновники:

Бульба Володимир

Громадський  діяч. Волонтер. Безпартійний. Освіта вища ( Педагогічний університет ім.Драгоманова. Університет ім. Т.Г.Шевченко. Інститут міжнародних відносин. Магістр міжнародного права)
Майстер спорту України міжнародного класу.

Радник Міністра молоді та спорту України на громадській засаді(2015-2019)

Соколинський Олександр

Провідний, професійний менеджер спортивно-молодіжних заходів. Громадський діяч. Освіта вища ( МАУП. НУФВСУ). Спортивний директор Національної книги рекордів України.

Проекти молодіжно- спортивного спрямування:

ПЛОЩА СЛАВИ

“Спільна Перемога”  – продюсер Площі Слави біля Палацу спорту України. Створення нового туристичного місця на мапі Києва. Вже засвітилися зірки: Бубці, Лобановському, Борзову, Блохіну, Шевченко, Дерюгтній, Клочковій, Абраменку, Білодід, Харлан  та іншим видатним спортсменам України.

SPORT&ART

Авторська шоу програма, що демонструє синергію спорту та мистецтва. Проходить щоквартально вцентрі міста – ТРК “Гулівер”

Вже були представлені–Чарлідінг, Середньовічний-ліцарський бій, Циркове мистецтво, Спортивний пол денс.

СПІЛЬНА ОЛІМПІЙСЬКА ПЕРЕМОГА-БРАЗИЛІЯ

Створення безпрецендентного, першого в Україні заходу в підтримку Національної Олімпійської збірної України. За ініціативи «Спільної Перемоги»  був створений абсолютно прозорий, заохочувальний фонд для майбутніх призерів та чемпіонів Олімпійських ігр. Захід підтримли: Міністрерство спорту, МОК, Голова профільного  комітету  ВР , медіа та соціально-відповідальний бізнес.

Задіяна формула дозволила задовольнити інтереси всіх учасників проєкту- державні інституції отримали позитивний імідж,
Медіа- цікавий, креативний матеріал для висвітлення, з участю високопосадовців та олімпійських чемпіонів.
Бізнес- медіа проявлення , як соцально-відповідальні організації, можливість, донести інформацію про свою компанію. особисто вручити свій приз олімпійцю під час урочистої церемонії нагородження.
Призери Олімпіади- отримали додаткові коштовні та цікаві призи від нащої громадської ініціативи, що вручаються та розігруються серед чемпіонів та призерів Олімпійських ігр . Серед призів, що отримали переможці та призери Олімпіади в Ріо : 20 000 доларів кожному олімпійському чемпіону, автомобіль тайота, однокімнатна квартира, нобори коштовної битової техніки, поїздка до Лондона …

Спільна Олімпійська Перемога. Корея

Пройшла подібна акція попередній. Серед тих, хто долучився були  «Київзеленбуд» -створили першу велику квіткову клумбу Олімпійського чемпіона, а також  з ювелірами започаткували традицію вручення «Перстеня Олімпійського чемпіона»
Створивши умовний клуб Олімпійських чемпіонів.

Щорічний турнір з армреслінгу – «Olimpiа Open Cup»

Турнір, що започатковано та проводиться «Спільною Перемогою» , де  задіяні найсильніших спортсмени ( завжди 3-5-ть чемпіонів світу) та сучасні технології. Вважається найкращим турніром на теренах України.

Проведення першого чемпіонату світу в незалежній Україні з Кікбоксингу.

«СпільнаПеремога» виступила співорганізатором турніру. Участь прійняли представники 32-х країн світу. Україна  виборола 1-е командне місце. Серед почесних гостей: Президенти України, Президент всесвітньої федерації Кікбоксингу, Мер Києва, Міністр спорту, відомі спортсмени…

Проведення в Палаці Спорту України перших всеукраїнських змагань з кросфіту серед поранених воїнів АТО   

Захід пройшов за підтримки Мін.спорту, Мін.Інформаційної політики, МІн.оборони, КМДА та низки громадських організацій. Захід зібрав близько 5-ти тис.глядачив та мав шалену медійну підтримку

Спортсменка агенції «Спльна Перемога»  Ольга Лящук, отримала звання найсільнішої жінки планети

Вигравши змагання «Містер Олімпія» та «Арнольд класік» в США. Увійшовши до книги рекрдів Гінеса та України. Перший приклад в Україні, коли приватна спортивна агенція вивела спортсменку на найвищий рівень в світі, без жодної фінансової підтримки з боку держави та без існування в країні профільної федерації.

«Спортивне сузір’я року»

С.П.  виступає співорганізатором щорічної номінації визнання найкращих спортсменів та тренерів року.

«Спортивний диванчик»

Авторська програма «Спільної перемоги», що виходить в партнерстві з «Фабрика 69» та в сучасному форматі розповідає про новини спорту, знайомить з відомими українськими спортсменами та керманичами галузі.