— Благодійний ART-аукціон «Мистецтво крізь мури»
Коли злочинець обирає шлях спокути через мистецтво, яке зцілює і відновлює людину, яке допомагає адаптуватися після виходу з тюрми, – підтримати цей вибір є благородною місією.
Карантинна ізоляція – зробила нас майже в’язнями. Ми всі відчули соціальні бар’єри, збудували внутрішні мури, але мистецтво – позбавляє обмежень!
Тому, МИ — орнагізатори, вирішили підтримати цю ініціативу і організувати аукціон творчих робіт людей – позбавлених волі і вільних митців – відомих художників.
Символічно, що аукціон відбудеться в Косому Капонірі, який упродовж 1863–1918 років використовувався як місце утримання в’язнів, а тепер тут — одна з найкрасивіших залів НІАМ «Київська фортеця».
На аукціоні будуть представлені ікони, вироби з дерева, інсталяції, картини тощо авторства в’язнів. Також свої роботи на підтримку проекту нададуть відомі художники з усієї України.
Сергій Захаров – художник, громадський діяч, який був свавільно ув’язнений терористами так званої ДНР. Автор книги коміксів про полон, що мала приголомшливий успіх на франкфуртському книжковому ярмарку.
Дмитро Коломойцев – відомий художник Донеччини, ветеран АТО, 9 місяців перебував на передовій в місті Щастя, де створив всесвітньовідому збірку малюнків «Блокнот з АТО»
Ольга Адам – талановита художниця-киянка, учасниця Венеціанської бієнале, роботи якої прикрашають колекції президентів.
Олена Клочко – художниця і кінорежисерака, автор арт-терапевтичної системи, малює портрети ув’язнених
Яна Янк – художниця, організаторка київських арт-виставок і фестивалів, засновниця мистецького простору «Chameleon Art Space».
Сергій Лиховід – відомий художник, засновник нового напрямку в мистецтві – езотеричний футуризм, ініціатор арт-проектів « Захід-Схід», «FishFicton», «ElectroCiti».
В’ячеслав Рудник – справжній козак і вільний художник-графік, громадський діяч.
Данило Ноздря – юний та геніальний художник-абстракціоніст.
Програма заходів – буде сформована і опублікована на сторінці Події «Арт-аукціон «Мистецтво крізь мури».